Gaucho Superpower

قدرتمند و سریع...هیچ مانعی رو نمیشناسه!

01 06 08
Gaucho Superpower
مدل کالا:IGOD0502
قیمت: 0 تومان

زیبا، قوی، قابل کنترل و بسیار مقاوم. این جیپ دو نفره هر آنچه شما از یک خودروی off-road بخواهید در اختیارتان قرار میدهد. 

موتور چهار چرخ گاچو سالهاست که یکی از اسباب بازی های پرطرفدار پگ پرگو مناسب برای 6 سال به بالا، برای افراد بزرگسال نیز نیز راندن این موتور مهیج است. سرعت بالای این موتور برای دوست داران هیجان گزینه منحصر به فردی است، برای دو سرنشین طراحی شده، و سرعت و هیجان را با هم به شما هدیه می دهد. دارای یک باطری 24 ولت به همراه دو موتور340W، نهایت سرعت 10km/h و یدک کش جادار برای جا به جایی لوازم مورد نیاز کودک شما، که برای استفاده در پیک نیک یک اسباب بازی محبوب کودک شما خواهد بود. 

قدرت و هیجان 

سرعت موتور چهار چرخ گاچو تا نهایت km/h10می رسد تا کودکان با سن بالاتر هر چه بیشتر از سواری آن لذت ببرند. سواری این موتور بسیار راحت است و امکان نشستن سرنشین دوم برای تجربه یک سواری دو نفره و شاد فراهم است، کمربند ایمنی برای راننده و دستگیره های داشبورد برای امنیت بیشتر نفر دوم در سرعت بالاتر تعبیه شده است. این موتور چهار چرخ در نوع خود بی نظیر است، حتی در ناهموارترین سطوح به راحتی حرکت می کند و قدرت خود را نشان می دهد. ارتفاع شاسی و نوع لاستیک به کار رفته در چرخها انعطاف حرکتی بالایی به آن داده و به همراه قابلیت شیب تا 17%، سواری بر روی سطوح هموار و ناهموار ممکن می شود. همزمان با رشد کودک، صندلی در سه وضعیت متفاوت تنظیم می شود و پد روکش راحتی مضاعفی بری نشیمن ایجاد می کند. داشبورد تجهیز شده با رادیو FM، اتصالMP3 Player  و نمایشگر ساعت می باشد. 

امنیت بالا

گاچو سوپرپاور از امنیت بالایی برخوردار است: 4 چرخ بزرگ بر روی یک شاسی بزرگ، کمربند ایمنی قابل تنظیم که به همراه رشد کودک شما تنظیم پذیر است،  نیز حفاظت در برابر پاشیدن گل و لای.. تکنولوژی All in One، به این معنا که با فشار دادن پدال موتور شتاب گرفته و با رها کردن آن، حرکت کند شده و می ایستد. دارای دو دنده جلو و عقب، مجهز به آینه عقب، آنتن و لوله های اگزوز قوی، نیز دکمه استارت و دریچه های کولر که زیبایی ظاهر آن را تکمیل می کند. در عقب جعبه ابزار تعبیه شده که دارای ابزار گوناگونی است و یدک کش که جداگانه از فروشگاه تهیه خواهید کرد. برای باطری و موتور نیز قفلی گذاشته شده تا کودک خردسال دسترسی به آن نداشته باشد.

رنگ

لوازم جانبی قابل تهیه:

  • یدک کش

هر چه بیشتر به کودک شما کمک خواهد کرد تا حس کند یک جیپ واقعی سوار شده، و با کمک به والدین خود یک پیک نیک واقعی را تجربه خواهد کرد.

  • باطری و شارژر باطری

سواری طولانی تر و تجربه به یاد ماندنی

مشخصات فنی 

 

دلیل انتخاب Gaucho Superpower

موتور چهار چرخ گاچو سالهاست که یکی از اسباب بازی های پرطرفدار پگ پرگو مناسب برای 6 سال به بالا، برای افراد بزرگسال نیز نیز راندن این موتور مهیج است. سرعت بالای این موتور برای دوست داران هیجان گزینه منحصر به فردی است، برای دو سرنشین طراحی شده، و سرعت و هیجان را با هم به شما هدیه می دهد.

نوع

موتور چهارگوش

ویژگیهای اصلی

ایمنی بالا، با 2 موتور 2*340 ولت با 2 کشش چرخ و می تواند با سرعت 10 کیلومتر بر ساعت و در هر نوع سطحی با آن رانندگی کرد.

لوازم جانبی قابل تهیه

کلاه ایمنی و یدک کش

بهترین زمان استفاده

6+

تعداد صندلی

2

تعداد چرخ  دنده

2+R

تعداد چرخ ها

4

wheelsکشش چرخ ها

2

موتور

2 x 340W (680W total)

باطری

24V/12Ah

شارژر باطری

1 x 24V

سطوح ایده آل استفاده

عملکرد عالی حتی بر روی تپه ها و زمین ناهموار

ظرفیت شیب

17%

شتاب دهنده

پدال

ترمز

تکنولوژی "All in one"

RAEE European Directive

2003/108/CE

RoHS European Directive

2011/65/EU

Phthalates Directive

2005/84/CE

دستور دهنده سازگاری الکترومغناطیس

2004/108/EC EN55022 - EN55014 - EN61000 Regulations

مدت زمان باطری

 دقیقه 60: مدت زمان کارکرد باطری به موارد متعددی دارد، اینکه با چه سرعتی و چطور رانده شود یا بر روی چه نوع سطحی از ان استفاده شود. 3/4 باطری بر روی سطح صاف و فشرده، و 1/4 آن در حرکت بر روی سطوح سخت و غیر هموار مصرف می شود.

سرعت در اولین دنده

5 km/h.

سرعت در دومین دنده

10 km/h.

سرعت در معکوس

5 km/h.

اندازه

90 x 131 x 98h cm

وزن

42 Kg

بیشترین وزن قابل حمل و نقل

60 Kg

 

Powered by Majid Ahmadi nia

کلیه حقوق کپی رایت متعلق به شرکت فزار تجارت نی نی دریا نماینده رسمی شرکت پگ پرگو در ایران می باشد