Siesta

صندلی غذای Siesta مناسب از بدو تولد تا سه سالگی

Siesta
قیمت: 0 تومان

صندلی غذای سیستا در  رنگهای شاد و متنوع

 

صندلی غذای مناسب از بدو تولد تا سه سالگی 

یکی از مزایای این صندلی داشتن دو محصول در یک محصول است، صندلی خواب یا تاشو و صندلی غذای چند منظوره

شما می توانید از این صندلی به عنوان یک صندلی تاشو یا خواب از بدو تولد استفاده کنید و زمانی که کودک شروع به خوردن غذاهای جامد می کند از آن به عنوان صندلی غذا استفاده کنید. با بزرگتر شدن کودک می توانید سینی غذا را جدا کنید و از این صندلی به عنوان یک صندلی عادی استفاده نمائید. بنابراین کودک شما می تواند با دیگر اعضای خانواده پشت میز بنشیند و از غذا خوردن لذت ببرد.

 

 

تضمین کیفیت و ایمنی با پگ پرگو

می توانید سیستا را به راحتی با توجه به جنس چرخهای مناسب آن، به راحتی در تمام نقاط منزل خود جا به جا کنید. سیستم تنظیم ترمز چرخها فقط توسط افراد بزرگسال امکان دارد، در نتیجه به راحتی از ترمز آزاد شده و جا به جا می شود. وقتی ترمز آزاد شود، مجددا صندلی سر جای خود قفل می شود. بعد از جمع شدن، سایز مناسب، تکیه گاه خوب، سبک و به راحتی جا به جا می شود.

 

کاربرد و مشخصات

دارای 5 نقطه مهار ایمنی، ارتفاع قابل تنظیم (9 موقعیت)، دارای پشتی با 5 موقعیت قابل تنظیم (تا شیب 150 درجه)،دارای جای پای قابل تنظیم (3 موقعیت)،سینی جدا شدنی دوجداره با جای لیوان،دارای سیستم ترمز راحت و مطمئن،دارای چرخ های ضد خش مناسب برای پارکت.

مشخصات فنی صندلی غذا

 

دلیل انتخابSIESTA

صندلی غذای SIESTA مناسب از بدو تولد تا سه سالگی، سه محصول در یک محصول، صندلی خواب یا تاشو و صندلی غذای چند منظوره، شما می توانید از این صندلی به عنوان یک صندلی تاشو یا خواب از بدو تولد استفاده کنید و زمانی که کودک شروع به خوردن غذاهای جامد می کند از آن به عنوان صندلی غذا استفاده کنید. دارای دکمه برای استفاده یا عدم استفاده از ترمز، در نتیجه به راحتی قابلیت جا به جایی دارد.

کیفیت

EN 12790 مناسب برای استفاده از زمان تولد

ویژگیهای اصلی

سبک و جمع جور، دارای 5 نقطه مهار ایمنی، ارتفاع قابل تنظیم (7 موقعیت)، دارای پشتی و جا پای قابل تنظیم، دارای سینی دوجداره، جدا شدنی و قابل تنظیم در 2 موقعیت

لوازم جانبی

آویز اسباب بازی، پد نوزادی

بهترین زمان استفاده

0-36 ماهگی

رنگ بندی

MELA, CACAO, ICE , LICORICE,  BERRY, PALLETTE GRAY,  NOCE , ARANCIO

شرایط نگهداری و حمل و نقل

حجم کم و وزن سبک صندلی به شما این اجازه را می دهد تا در هر فضایی از آن نگهداری کرده و به راحتی ان را جا به جا کنید.

سینی

با بزرگتر شدن کودک می توانید سینی غذا را جدا کنید و از این صندلی به عنوان یک صندلی عادی استفاده نمائید. بنابراین کودک شما می تواند با دیگر اعضای خانواده پشت میز بنشیند و از غذا خوردن لذت ببرد. سینی و جالیوانی جدا شده و قابل استفاده در ماشین ظرفشویی می باشد. سینی قابلیت تنظیم در دو حالت مختلف را دارد.

تکیه گاه و نشیمن

 قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی در 9 حالت مختلف با توجه به رشد کودک، تکیه گاه تا زاویه 150 درجه در 4 حالت مختلف و تغییر زاویه جای پا در 3 حالت متفاوت، دارای پد نوزادی برای نشیمن، و تنظیمات ایمنی صندلی برای دوران نوزادی کودک

چرخ

ضد خش، عالی برای استفاده بر روی پارکت

ترمز

حالت ترمز قابل تغییر

جنس بدنه

آهن و پلاستیک سبک

اندازه در حالت باز

60 X 104.5 X 77.5 cm (width, height, depth).

اندازه در حالت بسته

60 X 86 x 30 cm (width, height, depth).

وزن

10.5 Kg

 
فروشگاه را انتخاب نمایید

لطفا فروشگاهی که قصد بازدید آن را دارید انتخاب نمایید.

پیش فرض

Powered by Majid Ahmadi nia

کلیه حقوق کپی رایت متعلق به شرکت فزار تجارت نی نی دریا نماینده رسمی شرکت پگ پرگو در ایران می باشد