Raider Princess

مخصوص شاهزاده خانمهای رومانتیک و ماجراجو

Raider Princess
مدل کالا:IGED0917
قیمت: 0 تومان

می توانید بگویید که ارزشش را دارد. مشخصات خاص و بی نظیر برای جلب نظر پرنسس ها.
برای این پرنسسهای زیبا، قطعا جزییات بسیار مهمند. این محصول، تمام احتیاجات برای یک رانندگی آرام و آسان را مهیا و مسافت راحت تری را طی می کند. دسته این موتور از گریپی ساخته شده که سطح آن لیز نیست و این یعنی افزایش قابلیت کنترل در زمان حرکت. محافظ هایی در هر دو طرف دسته ها تعبیه شده که حفاظت از دست ها را در برابر تماس با دیوارها، نیمکتها و سایر موانع محتمل بر عهده دارند. بادگیر جلو در عین حفاظت، دید کودک را حفظ می کند و نیز مجهز به یک چراغ جلوی پر نور است. رویای فرزند شما می تواند با این موتور شارژی سه چرخ به حقیقت بپیوندد.، طراحی شده برای شاهزاده خانم های مدرن و پرماجرا، دارای شیشه جلو برای حفاظت بیشتر و دید بهتر، دارای محافظ دست (جهت حفاظت دست ها از برخورد با دیوار، شاخه درخت و اشیاء دیگر)، مناسب برای کودکان 2 سال به بالا (تا وزن 25 کیلوگرم)، ایمن، قابل اطمینان و با کاربردی آسان، دارای یک باتری قابل شارژ 6 ولت، زمان استفاده از باتری تا 80 دقیقه پس از شارژ، دارای تنها یک دنده و سرعت (حدود 3.9 کیلومتر / ساعت)، با برداشتن پا از روی پدال گاز، ترمز به صورت خودکار عمل می کند و باعث توقف موتور می شود.، ابعاد: 60 در 92.5 در 69.3 سانتیمتر، وزن: 8.5 کیلوگرم

رانندگی راحت، کنترل و پارک آسان

راندن موتور سه چرخ فوق برای رانندگان جوان ما بسیار راحت است.  پدال گاز در این موتورها با تکنولوژی All in one طراحی شده، به صورتیکه بعد از رها کردن پدال تبدیل به ترمز شده و با سرعتی آرام موتور متوقف می شود. داشبورد با ظاهر کامل یک موتور واقعی طراحی شده، علاوه بر این با توجه به وجود سه چرخ که حافظ خوبی برای تعادل چه در زمان حرکت و چه در زمان توقف هستند، ایمنی کودک بدون نیاز به اینکه از پای خود برای توقف کمک بگیرد، کاملا تامین شده است. سطح زیرین موتور از تماس کودک با مدارهای الکتریکی و حتی برخورد آب، شن یا گل در حین حرکت جلوگیری می کند. جعبه باطری 6 ولت زیر صندلی تعبیه شده و محافظ در برابر دسترسی کودک است. این باطری از طریق سوکت استاندارد، چه به صورت مستقیم از خود موتور چه از طریق خارج شدن از محافظ اصلی قابل شارژ است.

خصوصیات منحصر به فرد برای شاهزاده خانمها

جزییات و کیفیت برای شاهزاده ها بسیار مهم است. موتور فوق تمام مشخصات مورد نیاز برای یک تجربه رانندگی عالی و راحت را داراست، جنس دستگیره به نوعی است که لیز و سر نیست و کنترل خوبی را برای کودک فراهم می کند. بادگیر برای محافظت بیشتر در عین حال دارای دید خوب برای کودک، و نیز محافظ جهت عدم برخورد با در و دیوار فراهم می کند.

 

رنگ

لوازم جانبی قابل تهیه:

باطری و شارژر

مشخصات فنی 

 

دلیل انتخاب  Raider Princess

یک موتور زیبا به همراه سواری راحت با سه چرخ برای دخترانی که هنوز به تعادل دو چرخ عادت نکرده اند، و می خواهند از رانندگی لذت ببرند.

نوع

موتور

ویژگیهای اصلی

طراحی شده برای شاهزاده خانم های ماجراجو، دارای شیشه جلو برای حفاظت بیشتر و دید بهتر، دارای محافظ دست جهت حفاظت دست ها از برخورد با دیوار، شاخه درخت و اشیاء دیگر مناسب برای کودکان 2 سال به بالا

تنوع محصول

Desmosedici, Raider Police/Polizei, Raider Princess

لوازم جانبی قابل تهیه

-

بهترین زمان استفاده

+2

تعداد صندلی

1

تعداد دنده

2

تعداد چرخ ها

3

کشش چرخ ها

1

موتور

1 x 50W

باطری

6V/4.5Ah

باطری آلکالاین

-

شارژر باطری

1 x 6V

ظرفیت شیب

%5

شتاب دهنده

پدال

سطوح استفاده

ایده آل برای سطوح هموار و صاف مانند کاشی و سرامیک، آسفالت و سیمان

RAEE European Directive

2003/108/CE

RoHS European Directive

2011/65/EU

Phthalates Directive

2005/84/CE

دستور دهنده سازگاری الکترومغناطیس

2004/108/EC EN55022 - EN55014 - EN61000 Regulations

مدت زمان باطری

 80  دقیقه: مدت زمان کارکرد باطری به موارد متعددی دارد، اینکه با چه سرعتی و چطور رانده شود یا بر روی چه نوع سطحی از ان استفاده شود. 3/4 باطری بر روی سطح صاف و فشرده، و 1/4 آن در حرکت بر روی سطوح سخت و غیر هموار مصرف می شود.

سرعت در اولین دنده

3.9 km/h

سرعت در دومین دنده

-

سرعت در معکوس

-

اندازه

60 x 92,5 x 69,3h cm

وزن

8.5 Kg

بیشترین وزن قابل حمل و نقل

25 Kg

فروشگاه را انتخاب نمایید

لطفا فروشگاهی که قصد بازدید آن را دارید انتخاب نمایید.

پیش فرض

Powered by Majid Ahmadi nia

کلیه حقوق کپی رایت متعلق به شرکت فزار تجارت نی نی دریا نماینده رسمی شرکت پگ پرگو در ایران می باشد