درباره ما

 
 
شرکت نی نی دریا دارای سابقه طولانی خدمات و فروش کالای کودک می باشد. این شرکت فعالیت رسمی خود به عنوان تنها نماینده برند ایتالیایی پگ پرگو در ایران را با نام فراز تجارت نی نی دریا از سال 1381 آغاز نموده و تا به امروز توانسته سهم مفیدی در برآورد نیاز مشتریان محترم خود داشته باشد. این شرکت عرضه کننده محصولات اصلی پگ پرگو ایتالیا بوده و طیف گسترده ای از انواع کالاها و محصولات شامل سیسمونی و اسباب بازی با تکنولوژی برتر و روز دنیا و تحت استانداردهای اروپا به مشتریان خود ارائه می کند. رضایتمندی و برآورد نیاز و پاسخ گویی به سلیقه مشتریان محترم و تامین امنیت، آرامش و ایجاد لحظات ناب و به یاد ماندنی برای کودک و والدین، از اهداف اصلی این مجموعه می باشد. 
 
 
 

پگ پرگو

یک خانواده بزرگ جهانی

ورود محصولات ما به خانه ها و اینکه از آغاز این سفر و از بدو تولد کودک، بخشی از زندگی آنها شده و با ایفای نقش هر چند کوچک، ولی به یاد ماندنی همراه آنها هستند، به معنی طراحی و تولید مدبرانه و هوشمندانه آنهاست.

از سال 1949 پگ پرگو تمرکز خود را منحصراً به تولید محصولات کودک معطوف کرد. تلاشی که این خانواده بزرگ جهانی برای ادامه به هدف والای خود به کار گرفته و در حفظ و تداوم آن می کوشد. در کنار تمام ملاحظات امنیتی، زیبایی ظاهر و استحکام هر نوع کالسکه یا اسباب بازی پگ پرگو، تنها یک برند نیست بلکه یک نام نیز هست..نام تمامی مشارکت کنندگان در طول این سالها بابت همکاری و پشتیبانی از تولید تا فروش این محصولات، که سهمی در تاریخ فعالیت برند قدیمی ایتالیایی تا به امروز داشته اند و آن را به یک خانواده بزرگ جهانی تبدیل کرده اند.

هر زمان که یک مادر محصولات پگ پرگو را برای کودک خود انتخاب می کند، برای ما به این معنی است که مادر کودک خود را در آغوش محصول ما قرار می دهد. تمام کنترل ما در تولید محصولات با حفظ و تقویت ایمنی کالاها همراه بوده و خواهد بود و این اطمینان خاطر مشتریان، مایه افتخار ماست. عبارت " تولید شده با نام پگ پرگو" و " تولید شده در ایتالیا "  برای ما چیزی بیش از یک شعار تبلیغاتی است. این عبارات نوع و محتوای کمپانی و احساس قلبی ما به این مجموعه است.
Powered by Majid Ahmadi nia

کلیه حقوق کپی رایت متعلق به شرکت فزار تجارت نی نی دریا نماینده رسمی شرکت پگ پرگو در ایران می باشد