Borsa

ساک لوازم هماهنگ با کلیه محصولات

Borsa
قیمت: 0 تومان

یکی از مهمترین و کاربردی ترین وسایل مورد نیاز شما که درهر شرایطی همراهتان خواهد بود.

 

با ساک لوازم پگ پرگو، نه تنها هر آنچه برای کودک در هر شرایطی نیاز دارید به راحتی حمل می کنید، بلکه وسایلی که حتی فکر نمی کنید لازم دارید برای شما تامین می شود. کیف به همراه پد تعویض کودک، با جنسی که هر جایی می توانید از آن استفاده کنید و از پاکیزگی کودکتان حتی در نامناسب ترین شرایط مطمئن باشید، ارائه می شود. زیپ بیرونی کیف مناسب برای حمل دستمال مرطوب کودک، پستانک، اسباب بازی و حتی موبایل شما بوده و وزن کیف با دقت کافی طراحی شده است. الیاف این کیفها بسیار مقاوم با انواع طرحهای زیبا و قابل هماهنگی با کلیه محصولات بوده و کمک حال خوبی برای شما خواهند بود.

لازم به ذکر است این کیفها به صورت مجموعه های سه تکه و پنج تکه به همراه سایر لوازم به فروش می رسند.

 

رنگ

مشخصات فنی ساک لوازم

 

توضیحات تکمیلی

کیف به همراه پد تعویض مناسب برای استفاده در هر زمان و مکان ارائه شده تا کودک شما حتی در نامناسب ترین شرایط احساس راحتی داشته باشد. زیپ جلوی کیف فضای خوبی برای حمل لوازم شخصی شما و کودک را فراهم می کند.

رنگ

Couture Collection: Ardesia, Luna, Eclipse, Avana, Chocolat, Denim - Embossed Fabric Collection: Galaxy, Geo, Oceano, Perla, Agata - Culla Collection: Malva, Gold, Crystal - Soft Fabric Collection: Onyx, Atmosphere, Tulip, Cream, Indigo, Aquamarine, Fleur.

جنس

پلی استر

سایز

کلکسیون کیفهای طرح دار با ابعاد بزرگتر 13 * 34,7 * 36,4 و کلکسیون کیفهای کوچکتر با پارچه های نرم  17,5 * 34,5 * 40 سانتی متر

وزن

0.6 kg

 
فروشگاه را انتخاب نمایید

لطفا فروشگاهی که قصد بازدید آن را دارید انتخاب نمایید.

پیش فرض

Powered by Majid Ahmadi nia

کلیه حقوق کپی رایت متعلق به شرکت فزار تجارت نی نی دریا نماینده رسمی شرکت پگ پرگو در ایران می باشد